RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket steam table accessories.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 2656BLK2XL steam table accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 2656BLK2XL Kng 2xl Hoodedsweatshirt Black
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 2656BLK2XL |
| Manufacturer Part # | 2656BLK2XL |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 2656BLK2XL Kng 2xl Hoodedsweatshirt Black