RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 2591BLKS cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 2591BLKS Kng Sm Black Hoodie 7.8oz 50/50cp U
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 2591BLKS |
| Manufacturer Part # | 2591BLKS |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 2591BLKS Kng Sm Black Hoodie 7.8oz 50/50cp U