RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket specialty cookware.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 2431REDL specialty cookware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 2431REDL Kng Lg Red V Neck Tee 4.3oz Rsc Cotton
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 2431REDL |
| Manufacturer Part # | 2431REDL |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 2431REDL Kng Lg Red V Neck Tee 4.3oz Rsc Cotton