RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket steam table accessories.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 2431BLKXXL steam table accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 2431BLKXXL Kng 2xl Black V Neck Tee 4.3oz Rsc Cotton
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 2431BLKXXL |
| Manufacturer Part # | 2431BLKXXL |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 2431BLKXXL Kng 2xl Black V Neck Tee 4.3oz Rsc Cotton