Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 2122BKSLL cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 2122BKSLL Kng Active Chef Coat Lg Mens Black/slate Ls
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 2122BKSLL |
| Manufacturer Part # | 2122BKSLL |
| Height | 0.4" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 2122BKSLL Kng Active Chef Coat Lg Mens Black/slate Ls
