Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
KNG 1941RED Kng 24 In Bib Apron Childs Red
Item:
#1888232
Technical details
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 1941RED |
| Manufacturer Part # | 1941RED |
| Height | 0.12" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
KNG 1941RED Kng 24 In Bib Apron Childs Red
$6.85
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
KNG 1941RED Kng 24 In Bib Apron Childs Red