RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket heated shelving parts and accessories.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1941RBL heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 1941RBL Kng 24 In Bib Apron Childs Royal Blue
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 1941RBL |
| Manufacturer Part # | 1941RBL |
| Height | 0.12" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 1941RBL Kng 24 In Bib Apron Childs Royal Blue