RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket steam table accessories.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1940BLK steam table accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 1940BLK Kng 22 In Bib Apron Childs Black
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 1940BLK |
| Manufacturer Part # | 1940BLK |
| Height | 0.38" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 1940BLK Kng 22 In Bib Apron Childs Black