RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1875S strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 1875S Kng Sm Ladies Chef Coat Black Short Sleeve
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 1875S |
| Manufacturer Part # | 1875S |
| Height | 0.42" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 1875S Kng Sm Ladies Chef Coat Black Short Sleeve
