RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket portable salad bar parts and accessories.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1871L portable salad bar parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 1871L Kng Lg Ladies Chef Coat White 3/4 Sleeve
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 1871L |
| Manufacturer Part # | 1871L |
| Height | 0.31" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 1871L Kng Lg Ladies Chef Coat White 3/4 Sleeve
