- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
KNG 1791WHT3XL Kng 3xl Wmns Dress Shirt Oxford White Long Slv
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 1791WHT3XL |
| Manufacturer Part # | 1791WHT3XL |
| Height | 0.25" |
| Width | 11" |
| Depth | 14" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 1791WHT3XL Kng 3xl Wmns Dress Shirt Oxford White Long Slv