RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 16262XL cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 16262XL Kng 2xl Butcher Coat
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 16262XL |
| Manufacturer Part # | 16262XL |
| Height | 1" |
| Width | 10" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 16262XL Kng 2xl Butcher Coat
