RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket heated shelving parts and accessories.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1360BLK heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 1360BLK Kng 11 In Waist Apron Reversable Black 3 Pkt
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 1360BLK |
| Manufacturer Part # | 1360BLK |
| Height | 0.15" |
| Width | 12" |
| Depth | 16" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 1360BLK Kng 11 In Waist Apron Reversable Black 3 Pkt
