RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1162 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 1162 Kng 11 X 14 In Coloring 2 Sided 800/cs
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 1162 |
| Manufacturer Part # | 1162 |
| Height | 4" |
| Width | 14" |
| Depth | 11" |
| Weight | 14.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 1162 Kng 11 X 14 In Coloring 2 Sided 800/cs