Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1158 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 1158 Kng 2 Pt Guest Check Pad 3.38 In X 6.5 In
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 1158 |
| Manufacturer Part # | 1158 |
| Height | 3.25" |
| Width | 14.25" |
| Depth | 18.5" |
| Weight | 19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 1158 Kng 2 Pt Guest Check Pad 3.38 In X 6.5 In