Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
KNG 11425XL Kng 5xl Cook Shirt Frontsnap Black
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 11425XL |
| Manufacturer Part # | 11425XL |
| Height | 0.19" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 11425XL Kng 5xl Cook Shirt Frontsnap Black
