RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket cold and frozen beverage dispensers.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1053M cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 1053M Kng M Mens Chef Coat Black Short Sleeve
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 1053M |
| Manufacturer Part # | 1053M |
| Height | 0.38" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 1053M Kng M Mens Chef Coat Black Short Sleeve
