- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
KNG 1053L Kng Lg Mens Chef Coat Black Short Sleeve
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 1053L |
| Manufacturer Part # | 1053L |
| Height | 0.38" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 1053L Kng Lg Mens Chef Coat Black Short Sleeve
