RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1050M cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 1050M Kng M Mens Chef Coat Long Sleeve
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 1050M |
| Manufacturer Part # | 1050M |
| Height | 0.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 14" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 1050M Kng M Mens Chef Coat Long Sleeve
