- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
KNG 10493XL Kng 3xl Chef Coat Executive Knot Buttons
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 10493XL |
| Manufacturer Part # | 10493XL |
| Height | 0.38" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 10493XL Kng 3xl Chef Coat Executive Knot Buttons
