Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket steam table accessories.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1046WHT steam table accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 1046WHT Kng 11 In Waist Apron White 3 Pockets
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 1046WHT |
| Manufacturer Part # | 1046WHT |
| Height | 0.11" |
| Width | 12" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 1046WHT Kng 11 In Waist Apron White 3 Pockets
