Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket cold and frozen beverage dispensers.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1046LMG cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 1046LMG Kng 11 In Waist Apron Lime Green 3 Pockets
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 1046LMG |
| Manufacturer Part # | 1046LMG |
| Height | 0.11" |
| Width | 12" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 1046LMG Kng 11 In Waist Apron Lime Green 3 Pockets
