Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
KNG 1046COF Kng 11 In Waist Apron Coffee 3 Pockets
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 1046COF |
| Manufacturer Part # | 1046COF |
| Height | 0.11" |
| Width | 12" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 1046COF Kng 11 In Waist Apron Coffee 3 Pockets
