Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket steam tables and food wells.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1040ORA steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 1040ORA Kng 27 In Bib Apron Orange 3 Pocket
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 1040ORA |
| Manufacturer Part # | 1040ORA |
| Height | 0.18" |
| Width | 11" |
| Depth | 19" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 1040ORA Kng 27 In Bib Apron Orange 3 Pocket
