Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 1033PNK cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 1033PNK Kng 32 In Bib Apron Pink
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 1033PNK |
| Manufacturer Part # | 1033PNK |
| Height | 0.15" |
| Width | 12" |
| Depth | 19" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 1033PNK Kng 32 In Bib Apron Pink
