RestaurantSupply.com is your trusted source for Klinger's Trading cabinet style trash receptacles.
- Authorized Klinger's Trading dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Klinger's Trading WR2000 cabinet style trash receptacles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Klinger's Trading WR2000 Waste Receptacle 24"W X 26"L X 41"H 35 Gallon Capacity
| Manufacturer | Klinger's Trading |
|---|---|
| Model Number | WR2000 |
| Manufacturer Part # | WR2000 |
| Style | Front Swing Door(s) |
| Construction | Stainless Steel |
| Height | 41" |
| Width | 26" |
| Depth | 24" |
| Weight | 91.5 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Klinger's Trading, WR2000, Waste Receptacle, 24"W x 26"L x 41"H, 35 gallon capacity, with or without organizer (organizer sold separately), stainless steel construction
