RestaurantSupply.com is your trusted source for Klinger's Trading work tables with undershelves.
- Authorized Klinger's Trading dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Klinger's Trading SSGUD2484 work tables with undershelves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Klinger's Trading SSGUD2484 Undershelf For 84"W X 24"D Work Table Stainless Steel Construction
| Manufacturer | Klinger's Trading |
|---|---|
| Model Number | SSGUD2484 |
| Manufacturer Part # | SSGUD2484 |
| Table Depth (front - back) | 24" |
| Construction | Stainless Steel |
| Table Width (side - side) | 84" Wide (side - Side) |
| Width | 84" |
| Depth | 24" |
About this item
Product Details
Product Details
Klinger's Trading, SSGUD2484, Undershelf, for 84"W x 24"D work table, stainless steel construction
