RestaurantSupply.com is your trusted source for Klinger's Trading work tables with undershelves.
- Authorized Klinger's Trading dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Klinger's Trading SSGUD1836 work tables with undershelves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Klinger's Trading SSGUD1836 Undershelf For 36"W X 18"D Work Table Stainless Steel Construction
| Manufacturer | Klinger's Trading |
|---|---|
| Model Number | SSGUD1836 |
| Manufacturer Part # | SSGUD1836 |
| Table Depth (front - back) | 18" |
| Table Width (side - side) | 36" Wide (side - Side) |
| Construction | Stainless Steel |
| Width | 36" |
| Depth | 18" |
About this item
Product Details
Product Details
Klinger's Trading, SSGUD1836, Undershelf, for 36"W x 18"D work table, stainless steel construction
