RestaurantSupply.com is your trusted source for Klinger's Trading shelving ledges.
- Authorized Klinger's Trading dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Klinger's Trading SLEDGE24-GREEN shelving ledges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Klinger's Trading SLEDGE24-GREEN Shelf Ledge For Wire Shelf 24"W X 5-1/2"H
| Manufacturer | Klinger's Trading |
|---|---|
| Model Number | SLEDGE24-GREEN |
| Manufacturer Part # | SLEDGE24-GREEN |
| Height | 5" |
| Width (side - side) | 24" |
| Finish | Epoxy Coated, Green |
| Height | 5.5" |
| Width | 24" |
About this item
Product Details
Product Details
Klinger's Trading, SLEDGE24-GREEN, Shelf Ledge, for wire shelf, 24"W x 5-1/2"H, green epoxy

