RestaurantSupply.com is your trusted source for Klinger's Trading security units.
- Authorized Klinger's Trading dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Klinger's Trading SECURITYCAGE-2430 security units
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Klinger's Trading SECURITYCAGE-2430 Security Unit 30"W X 24"D X 63"H Includes (2) Wire Shelves
| Manufacturer | Klinger's Trading |
|---|---|
| Model Number | SECURITYCAGE-2430 |
| Manufacturer Part # | SECURITYCAGE-2430 |
| Height | 63" |
| Finish | Chrome Finish |
| Type | Stationary |
| Width (side - side) | 30" |
| Depth (front - back) | 24" |
| Intermediate Shelves | 2 Shelves |
| Construction | Wire |
| Height | 63" |
| Width | 30" |
| Depth | 24" |
| Weight | 36 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Klinger's Trading, SECURITYCAGE-2430, Security Unit, 30"W x 24"D x 63"H, includes (2) wire shelves, chrome finish
