RestaurantSupply.com is your trusted source for Klinger's Trading equipment stand for mixer and slicers.
- Authorized Klinger's Trading dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Klinger's Trading MX2424 equipment stand for mixer and slicers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Klinger's Trading MX2424 Mixer Table 24"W X 24"D X 24"H Stainless Steel Top
| Manufacturer | Klinger's Trading |
|---|---|
| Model Number | MX2424 |
| Manufacturer Part # | MX2424 |
| Base Construction | Stainless Steel Base |
| Width (side - side) | 24" - 29" Wide |
| Depth (front - back) | 24" Deep |
| Base Type | Undershelf |
| Utensil tree | Without Utensil Tree |
| Top Construction | Stainless Steel Top |
| Height | 24" High |
| Height | 24" |
| Width | 24" |
| Depth | 24" |
About this item
Product Details
Product Details
Klinger's Trading, MX2424, Mixer Table, 24"W x 24"D x 24"H, stainless steel top, undershelf, & legs
