RestaurantSupply.com is your trusted source for Klinger's Trading detachable drainboards.
- Authorized Klinger's Trading dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Klinger's Trading FSDB12 detachable drainboards
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Klinger's Trading FSDB12 Underbar Drain Board Free Standing 12"W X 19"D X 29"H
| Manufacturer | Klinger's Trading |
|---|---|
| Model Number | FSDB12 |
| Manufacturer Part # | FSDB12 |
| Stainless Type | Unspecified |
| Depth (front - back) | 19" |
| Width (side - side) | 12" |
| Height | 29" |
| Width | 12" |
| Depth | 19" |
About this item
Product Details
Product Details
Klinger's Trading, FSDB12, Underbar Drain Board, free standing, 12"W x 19"D x 29"H, all stainless steel construction