RestaurantSupply.com is your trusted source for Klinger's Trading dish cabinets.
- Authorized Klinger's Trading dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Klinger's Trading DC1560 dish cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Klinger's Trading DC1560 Dish Cabinet 60"W X 15"D X 35"H 18 Gauge Stainless Steel Body
| Manufacturer | Klinger's Trading |
|---|---|
| Model Number | DC1560 |
| Manufacturer Part # | DC1560 |
| Depth (front - back) | 15" |
| Height | 35" |
| Width (side - side) | 60" |
| Height | 35" |
| Width | 60" |
| Depth | 15" |
About this item
Product Details
Product Details
Klinger's Trading, DC1560, Dish Cabinet, 60"W x 15"D x 35"H, 18 gauge stainless steel body, open base with mid-shelf, 6" stainless steel legs with bullet feet
