RestaurantSupply.com is your trusted source for Klinger's Trading detachable drainboards.
- Authorized Klinger's Trading dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Klinger's Trading DB1824 detachable drainboards
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Klinger's Trading DB1824 Universal Stainless Add-On Drainboard For Sinks 24"W X 18"D
| Manufacturer | Klinger's Trading |
|---|---|
| Model Number | DB1824 |
| Manufacturer Part # | DB1824 |
| Depth (front - back) | 18" |
| Stainless Type | Unspecified |
| Width (side - side) | 24" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
About this item
Product Details
Product Details
Klinger's Trading, DB1824, Universal Stainless Add-On Drainboard for Sinks, 24"W x 18"D, stainless steel