  • Fast shipping available on in-stock John Boos OSH26FK-24132-CM ceiling-mounted overshelves
  • Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Free Shipping
FREE Delivery to:
Why you’ll love it
RestaurantSupply.com is your trusted source for John Boos ceiling-mounted overshelves.
John Boos OSH26FK-24132-CM Ceiling Mount Overshelf Double Heavy Duty
John Boos  |  MFG #: OSH26FK-24132-CM  |  Item #: 2170201
Item: #2170201
Technical details
Manufacturer John Boos
Model Number OSH26FK-24132-CM
Manufacturer Part # OSH26FK-24132-CM
Shelves Double
Construction Stainless Steel
Depth (front - back) 24"
Width (side - side) 121" - 132"
Height 54"
Width 132"
Depth 24"