  • Fast shipping available on in-stock John Boos BHS12BKL-14/304 shelf and wall brackets
  • Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delivery to:
Why you’ll love it
RestaurantSupply.com is your trusted source for John Boos shelf and wall brackets.
John Boos BHS12BKL-14/304 Wall Shelf Left Hand Support Bracket For 12"D Wall Shelves
John Boos  |  MFG #: BHS12BKL-14/304  |  Item #: 2172104
Item: #2172104
Technical details
Manufacturer John Boos
Model Number BHS12BKL-14/304
Manufacturer Part # BHS12BKL-14/304
Size 12"
Finish Stainless Steel
Height 8"
Width 1.25"
Depth 11.5"