- Fast shipping available on in-stock Imperial IR-4-G12T-EW restaurant range electric 36 inch
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial IR-4-G12T-EW Pro Series Restaurant Range Electric 36"
| Manufacturer | Imperial (Middleby) |
|---|---|
| Model Number | IR-4-G12T-EW |
| Manufacturer Part # | IR-4-G12T-EW |
| CE | Yes |
| cETLus | Yes |
| ETL-Sanitation | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial (Middleby), IR-4-G12T-EW, Pro Series Restaurant Range, electric, 36", (4) wafer elements, (1) 12" thermostatic griddle, (1) standard oven, (1) chrome rack, splatter screen, 4"W grease trough, removable grease can, porcelain oven interior, stainless steel front, sides, backguard, kick plate & landing ledge, cETLus, ETL-Sanitation, CE