  • Fast shipping available on in-stock Hussmann RGD30-72-4 open refrigerated display merchandisers
Hussmann RGD30-72-4 48 Inch Open Refrigerated Merchandiser White Interior
Hussmann  |  MFG #: RGD30-72-4  |  Item #: 247953
Item: #247953
Technical details
Manufacturer Hussmann
Model Number RGD30-72-4
Manufacturer Part # RGD30-72-4
Interior Finish White
Height 67" - 72"H
Width 43" - 48"W
Refrigeration Remote (refrigeration Not Included)
Display 4-tier Of Shelves
Exterior Finish Specify
Height 72"
Width 48"
Depth 30"