RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki ice machine parts and accessories.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki 3A0400G01 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 3A0400G01 8.4 Inch Baffle Chute Stainless Steel with Precision Design
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 3A0400G01 |
| Manufacturer Part # | 3A0400G01 |
| Height | 1" |
| Width | 8.4" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 3A0400G01 Baffle Chute(a)
