RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki ice machine parts and accessories.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki 384356G01 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 384356G01 Fan Motor OEM Electric Ice Machine Component with Durable Build
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 384356G01 |
| Manufacturer Part # | 384356G01 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 384356G01 Fan Motor