Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hollowick candle lamp and holders.
- Authorized Hollowick dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hollowick 5229BLU candle lamp and holders
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hollowick 5229BLU Tealight Lamp 2.5" Dia. X 2.5"H Criss Cross
| Manufacturer | Hollowick/Steelite |
|---|---|
| Model Number | 5229BLU |
| Manufacturer Part # | 5229BLU |
| Candle Type | Tealight |
| Overall Height | 1 - 2" |
| Globe / Shade Material | Glass |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 3 lbs |
| UPC | 5060020526176 |
About this item
Product Details
Product Details
Hollowick/Steelite, 5229BLU, Tealight Lamp, 2.5" dia. x 2.5"H, criss cross, glass, blue (NON STOCK item)
