RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other WS-017-06 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | WS-017-06 |
| Manufacturer Part # | WS-017-06 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.6" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart WS-017-06 Washer
