RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart stainless steel steam table food pans and accessories.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 880358 stainless steel steam table food pans and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 880358 5-1/2 Inch Width Hand Hole Plate Stainless Steel for Gasket Use
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 880358 |
| Manufacturer Part # | 880358 |
| Height | 2.25" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 3.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 880358 Hand Hole Cover Plate 5-1/2" X 7-1/4", For Gasket Use # 32-1128, Vulcan Steamers Sq-36 Series Vl Vs, Vsx24d Vsx24e Vsx24g Vsx36d Vsx36e Vsx36g Vsx36r, Vsx42dt Vsx42et Vsx42gt Vsx42rt
