Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket bun pan and sheet pan racks and rack covers.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 411265-10 bun pan and sheet pan racks and rack covers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 411265-10 Oven Shelf 24.5 D X 28.25 W
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 411265-10 |
| Manufacturer Part # | 411265-10 |
| Height | 1.5" |
| Width | 28" |
| Depth | 28.5" |
| Weight | 8.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 411265-10 Oven Rack [ 24.5" F/b] [28.25" L/r] [ 0.38" Frame ], [0.190" Wire ] Back Stop Product Stop, Vulcan Oven Series Ret Rgt Rdg Sg6c Sg6d Sg10 Vc4gc, Vc4gd Vc4gs Vc6gc Vc6gd Vc6gs
