RestaurantSupply.com is your trusted source for Baxter cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Baxter dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Baxter 1M7292-00001 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Baxter 1M7292-00001 15 Inch Kit Rotation Motor and Belt
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 1M7292-00001 |
| Manufacturer Part # | 1M7292-00001 |
| Height | 5.5" |
| Width | 15.4" |
| Depth | 17.4" |
| Weight | 7.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 1M7292-00001 Kit Rotation Motor & Belt
