Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hobart 1-1000V6-297 Relay Dpdt 24v 1/2hp
Item:
#2235573
Technical details
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 1-1000V6-297 |
| Manufacturer Part # | 1-1000V6-297 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Hobart 1-1000V6-297 Relay Dpdt 24v 1/2hp
$51.54
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 1-1000V6-297 Relay Dpdt 24v 1/2hp