RestaurantSupply.com is your trusted source for Baxter aftermarket pre-rinse faucets and spray valves.
- Engineered to match existing Baxter units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Baxter 01-100V17-00274 pre-rinse faucets and spray valves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Baxter 01-100V17-00274 1/2 Inch NPT Electric Water Solenoid Valve
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 01-100V17-00274 |
| Manufacturer Part # | 01-100V17-00274 |
| Height | 4.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 2.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 01-100V17-00274 1/2" Npt 120v 50/60hz Water
