FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket fruit cutters and vegetable cutters.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 00-S-88908-2 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-S-88908-2 Mixer Bowl 140qt Ss
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-S-88908-2 |
| Manufacturer Part # | 00-S-88908-2 |
| Height | 24" |
| Width | 24" |
| Depth | 30" |
| Weight | 64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-S-88908-2 Mixer Bowl 140qt Ss
