RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 00-922427 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 00-922427 30 Inch Stainless Steel Manifold 36 for Fluid Distribution
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-922427 |
| Manufacturer Part # | 00-922427 |
| Height | 1" |
| Width | 30" |
| Depth | 33" |
| Weight | 15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-922427 Manifold 36