RestaurantSupply.com is your trusted source for Baxter aftermarket cold and frozen beverage dispensers.
- Engineered to match existing Baxter units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Baxter 00-873570 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Baxter Hobart 00-873570 5 Inch Cylinder Wrench Steel for Equipment Maintenance
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-873570 |
| Manufacturer Part # | 00-873570 |
| Height | 1" |
| Width | 5" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 00-873570 Cylinder Wrench For Hobart., See Cross, Reference(s).
